+Fuar Hostesi ; Standınıza gelen misafirlere güleryüzlü bir karşılama ve yönlendirme yapmanızı sağlar , standınıza gelen firma yetkililerinin kartvizit bilgilerini toplar , çok yoğun durumlarda servis konusunda sizlere yardımcı olur.Firmanızı temsil eder , hatta gerekli bilgilendirme yapıldığında firmanızın bir yetkilisi gibi satış bile yapabilir.

 

+Fuar Mankeni ; Standınızda tanıtmak istediğini veya dikkat çekici bir ürününüz var ise , o ürünün en iyi şekilde tanıtılmasını ve 3.kişilere aktarılmasını sağlar.Boy ve fizik olarak görsellik sağlar ve standınıza olan ilgiyi arttırır.

 

+Katalog Mankeni ; Firmanızın ürünlerini katalog ile kitlelere ulaştırabilirsiniz , bizde katalog ürünlerinizi en iyi şekilde müşterilerinize tanıtmanızı sağlarız.

 

+ Servis Hostesi ; Catering , kokteyl , fuar vb. organizasyonlarınızda , misafirlerinize sunduğunuz lezzetli ikramların en iyi şekilde dağıtımını yapar.Bunun yanı sıra , alkollü-alkolsüz-sıcak-soğuk içeceklerinizide misafirlerinize servis eder.

 

+Anket & Tanıtım & Tadım Hostesi ; Firmanızın yada herhangi bir ürününüz için hazırladığınız geliştirme anketlerinin doldurulmasını sağlar.AVM yada Supermarketlerde kurduğunuz tadım&tanıtım standlarınızda gelen müşterilere lezzetli ürünlerinizin tadımını yapar ve ürün satışına destekte bulunur.

 

+Host ;

 

+Supervisor ; Genelde 8kişi ve üzeri ekiplerde biz şiddetle tavsiye ediyoruz.Ekip kurmak kolay olabilir belirli bir bütçe dahilinde fakat asıl işin sırrı " Ekip Yönetimi " 'nden geçer.Başarılı bir organizasyon için mutlaka supervisor kullanın.Çalışan ekipten en verimli çalışmayı nasıl alacağını iyi bilir , ekibin performansını ve motivasyonunu düşürmeden mola&yemek döngüsünü sağlar , organizasyon alanında gelen düzen&yerleşim planını sağlar.

 

İSTEDİĞİNİZ EKİBİ OLUŞTURMAK İÇİN BİZE ULAŞIN!